Trinity College
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikor azt hiszed senki sem lát... jön a rémület a pánik és a borzongás
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 ~ Folyosók ~

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nathaniel Blackstoone

Nathaniel Blackstoone


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 23.

~ Folyosók ~ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Folyosók ~   ~ Folyosók ~ - Page 2 EmptyKedd Feb. 02, 2010 6:54 pm

Én? Bármikor. Most úgy se fogok edzésekre járni, se edzőterembe, szóval.. Sokkal többet unatkozok majd, mint kellene. De mondtam már neked, szerintem kész romhalmaz az életem
- Tessék pozitívan gondolkozni. Ha ezt gondolod, akkor tényleg egy romhalmaz. Inkább nézd mindennek a jó oldalát és máris jobban fogod magad érezni. - *Tanácsolom.*
Amúgy engem mindig megtalálsz az udvaron, vagy a folyosókon. Bármikor állok a rendelkezésedre. - *Mondom mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Katja Cooker

Katja Cooker


Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 05.
Age : 28

~ Folyosók ~ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Folyosók ~   ~ Folyosók ~ - Page 2 EmptyPént. Feb. 05, 2010 9:43 pm

- Tessék pozitívan gondolkozni. Ha ezt gondolod, akkor tényleg egy romhalmaz. Inkább nézd mindennek a jó oldalát és máris jobban fogod magad érezni.
- A romhalmazos rész egy kicsit se bátorító, szóval ezt ne próbáld meg még egyszer
*Mondom neki miközben beszél, de szerintem nem hallotta meg. *
- Amúgy engem mindig megtalálsz az udvaron, vagy a folyosókon. Bármikor állok a rendelkezésedre
- Ha az éjszaka közepén állítok be hozzád, hogy egy új dolog történt velem, akkor is lerajzolsz? Vagy akkor inkább hagyjalak békén?
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Blackstoone

Nathaniel Blackstoone


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 23.

~ Folyosók ~ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Folyosók ~   ~ Folyosók ~ - Page 2 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 3:38 am

*Valóban nem hallottam meg a közbeszólást, de a pozitív gondolkozásról való hablatyolást én sem nagyon hiszem el.*
- Ha az éjszaka közepén állítok be hozzád, hogy egy új dolog történt velem, akkor is lerajzolsz? Vagy akkor inkább hagyjalak békén? - *Erre nevetni kezdek*
- Igen akkor is... éjszakai emberke vagyok, a lételemem az éjszaka. Általában nappal alszom. - *Mondom őszintén és kinézek az ablakon.*
- Elállt az eső. - *Jegyzem meg.*
Vissza az elejére Go down
Katja Cooker

Katja Cooker


Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 05.
Age : 28

~ Folyosók ~ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Folyosók ~   ~ Folyosók ~ - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2010 3:12 pm

- Elállt az eső
- Áhh, szuper, most azért nem fogok kimenni a sárba, mert vár rám egy szekrénnyi cipő
*Eddig a cipőimért nagyon rajongtam, mint minden átlagos lány, de most valahogy inkább bent maradnék.. Megcsörren a telefonom, és épp az exem hív. Máskor biztos föld felett 10 cm-re járnék, de most valahogy olyan távolinak tűnik az a dolog*
- Ééés mit szólnál ahhoz, ha nem csak nekem járna a szám, hanem neked is? Mesélsz valamit magadról?
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Blackstoone

Nathaniel Blackstoone


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 23.

~ Folyosók ~ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Folyosók ~   ~ Folyosók ~ - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2010 5:51 pm

Ééés mit szólnál ahhoz, ha nem csak nekem járna a szám, hanem neked is? Mesélsz valamit magadról? - *A kérdésére elmosolyodom.*
- Hidd el, te sokkal érdekesebb vagy mint én. Úgy sincs sok mesélni valóm. A rajz az életem 80%-át kitölti, így nagyon nincs is szükségem másra. - *Nem hiszem hogy nagyon érdekelné az, hogy mégis milyen nőügyeim voltak, hogy gyűlölöm a bátyámat, hogy beleszerettem a feleségébe... igaz már túltettem magam rajta. Szóval ha minden igaz már nem szeretem. De ez lényegtelen dolog. *
- Mesélj inkább csak te magadról.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





~ Folyosók ~ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Folyosók ~   ~ Folyosók ~ - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
~ Folyosók ~
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ~ Folyosók ~
» ~ Folyosók ~
» ~ Folyosók ~
» ~ Folyosók ~
» ~ Folyosók ~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trinity College :: Trinity College :: 3. Emelet-
Ugrás: