Trinity College
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikor azt hiszed senki sem lát... jön a rémület a pánik és a borzongás
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 ~ Folyosók ~

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Blair Miscreant

Blair Miscreant


Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 04.
Tartózkodási hely : Trinity College

~ Folyosók ~ Empty
TémanyitásTárgy: ~ Folyosók ~   ~ Folyosók ~ EmptyKedd Jan. 05, 2010 7:34 pm

Folyosók
Vissza az elejére Go down
Josephine Faith
Admin
Josephine Faith


Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 04.

~ Folyosók ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Folyosók ~   ~ Folyosók ~ EmptyVas. Jan. 17, 2010 2:17 pm

*Mikor elindulunk erre nem nagyon beszélgetek, már, ha nem hoz fel valami témát és csak akkor szólalok meg, amikor mutogatni vagy magyarázni való van. Amikor leérünk ide az egyik folyosóra, ahonnan tulajdonképpen mindenhova ellehet jutni elkezdek magyarázni.*
- Tehát... ott van a nagyterem, ott van minden fontosabb rendezvény, meg az étkezések. Itt van a konyha is, nagyon kedves a személyzet, ha esetleg lemaradnál valamelyik étkezésről szívesen adnak utánpótlást. - *Ahogy magyarázok, úgy indulok el a mondott helyek felé.*
- Ez az edzőterem vele szemben pedig a tornaterem. A gondnoki iroda... hát lehetőleg ezt kerüljük el. Nem sokkal hátrébb ott a tanári. - *Elsétálunk a folyosó végéig.*
- Ez pedig itt a szauna. - *Magamban megjegyzem, hogy imádom, gyakran járok ide.*
Vissza az elejére Go down
https://trinitycollege.hungarianforum.com
Katja Cooker

Katja Cooker


Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 05.
Age : 28

~ Folyosók ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Folyosók ~   ~ Folyosók ~ EmptyKedd Jan. 19, 2010 2:52 pm

- Benézhetnénk az edzőterembe is. Tudod, én nagyon szeretek edzeni, ez már a részemmé vált, nem tudnék nélküle élni. Naponta órákat töltök a BS-ben. Meg a szaunát is megnézhetjük, ha nem gond. Úgy érzem, gyakran fogok ide járni, mert sokat edzek, és egy edzés után a legjobb a kikapcsolódás. Egy nap kb. 1 kg-t éget az edzés, fél kg-t a szauna. Ezért nem kell soha diétáznom, akár mennyit ehetek, úgyis leadom 1 nap alatt. Persze, a Bridget Sportban is van szauna, ami nekem lett készítve, de csekély 200 $- ért a vendégek is használhatják. Ez nem sok, igazán meg lehet engedni magunknak pár óra kikapcsolódásért, pihenésért. Persze a család barátjainak ingyen van. Néha - néha én is beülök az osztálytársaimmal. De az, hogy valaki a család- vagy az én barátom, nem mehet be, csak ha VIP kártyát is adunk neki. Ne haragudj, hogy untatlak ezzel a beszéddel.
*Mondom mosolyogva, de az utolsó mondatnál elkomolyodok*
- Mikor lesz a következő óránk?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





~ Folyosók ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Folyosók ~   ~ Folyosók ~ Empty

Vissza az elejére Go down
 
~ Folyosók ~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ~ Folyosók ~
» ~ Folyosók ~
» ~ Folyosók ~
» ~ Folyosók ~
» ~ Folyosók ~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trinity College :: Trinity College :: Földszint-
Ugrás: