Trinity College
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikor azt hiszed senki sem lát... jön a rémület a pánik és a borzongás
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Park a kastély háta mögött

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Blair Miscreant

Blair Miscreant


Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 04.
Tartózkodási hely : Trinity College

Park a kastély háta mögött Empty
TémanyitásTárgy: Park a kastély háta mögött   Park a kastély háta mögött EmptyKedd Jan. 05, 2010 7:18 pm

Park a kastély háta mögött tele fákkal és virágokkal.
Vissza az elejére Go down
Katja Cooker

Katja Cooker


Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 05.
Age : 28

Park a kastély háta mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a kastély háta mögött   Park a kastély háta mögött EmptyKedd Jan. 19, 2010 5:03 pm

Deidre




* Úgy gondoltam, hogy sétálgatok egy kicsit. A táj nyugtat, egy érzés nyugtalanít. Mikor legutoljára itt jártam, cuccokkal a kezemben, mintha minden nyugodt lett volna. Kivéve engem. Leülök egy padra, és gyönyörködök a tájban. Hogy lehetséges, hogy én nem vettem észre ezt a gyönyörűséget*
Vissza az elejére Go down
Deidre Dawn Trueblood

Deidre Dawn Trueblood


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 15.

Park a kastély háta mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a kastély háta mögött   Park a kastély háta mögött EmptyHétf. Feb. 01, 2010 6:42 pm

Katja

*Unatkozom és sétálni kezdek, az iskolának ezen a részén még sosem voltam így úgy gondoltam feltérképezem. Bár már rég volt hogy meghalt még mindig nagyon sokat gondoltam Lutherra és persze az élőre Zane-re. Akaratlanul is elmosolyodtam, milyen jó egy kis időt úgy tölteni el hogy senki sincs a sarkamban és ecseteli mennyi bajom történhet ha egyedül mászkálok. Úgy belefeledkezem a gondolataimba hogy észre sem veszem azt a lányt aki a padon ül. Tipikus elkényeztetettet hercegnőnek tűnik, de hát mivel első benyomás vigyort- inkább vicsort- erőltetek az arcomra és köszönök neki.
Hello! Deidre Dawn Trueblodd vagyok!* Mondom miközben próbálok kissé barátságos lenni.* És benned kit tisztelhetek?
Vissza az elejére Go down
Katja Cooker

Katja Cooker


Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 05.
Age : 28

Park a kastély háta mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a kastély háta mögött   Park a kastély háta mögött EmptyHétf. Feb. 01, 2010 7:52 pm

*Teljesen belefeledkeztem gondolataimba, mikor egy gót lány odajön mellém. Soha nem kedveltem az ilyeneket, de lehet most új iskolában vagyok, szóval inkább nem mondom el neki a beszólásomat. Sajnos ilyen a természetem, meg kellene nevelni Razz *
- Szia! Katja Cokker!
*Mondom neki kezet nyújtva. Deidre volt a nagynéném nagynénjének az unokahúga is.*
Vissza az elejére Go down
Deidre Dawn Trueblood

Deidre Dawn Trueblood


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 15.

Park a kastély háta mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a kastély háta mögött   Park a kastély háta mögött EmptyKedd Feb. 02, 2010 7:50 pm

* Kezet fogok vele, fő az udvariasság. -Leülhetek?*Kérdezem a padra mutatva és mosolygok mert talán tudom majd élvezni egy szőke pláza pudli társaságát is, különben is szép a neve. Katja így hívták az egyik barátnőmet is csak ő orosz volt. Na jó, ha képes leszek ezzel a lánnyal szépen viselkedni akkor nyugodtan adhatok magamnak egy óriási piros pontot*
Vissza az elejére Go down
Katja Cooker

Katja Cooker


Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 05.
Age : 28

Park a kastély háta mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a kastély háta mögött   Park a kastély háta mögött EmptySzer. Feb. 03, 2010 3:05 pm

*Kezet fogok vele*
- Persze nyugodtan.
*Én is visszamosolygok rá, mert ha ő is kedves velem, én is az leszek vele*
- Te is új vagy? Vagy már régóta itt tanulsz?
*Ezt a kérdést tudom csak feltenni, elvégre ő sem egy olyan lány, akitől megkérdezhetem: szerinted nekem a pink vagy a lila körömlakk áll jobban? El is menekülne innen, hogy túlélje egy kedves és aranyos lány társaságát. No EgO tongue
Vissza az elejére Go down
Deidre Dawn Trueblood

Deidre Dawn Trueblood


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 15.

Park a kastély háta mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a kastély háta mögött   Park a kastély háta mögött EmptySzer. Feb. 03, 2010 6:28 pm

*Ledobom magam mellé és válaszolok a kérdésére. * -Nemrég kerültem ide szóval elég új vagyok!*Jelentem ki vigyorogva, talán mégis el tudok vele beszélgetni.* -És te?*Érdeklődöm mert nem igazán tudom mi mást kérdezzek, különben is ha jóba leszek vele az nem árthat. *
Vissza az elejére Go down
Katja Cooker

Katja Cooker


Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 05.
Age : 28

Park a kastély háta mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a kastély háta mögött   Park a kastély háta mögött EmptyPént. Feb. 05, 2010 9:40 pm

*Miközben leül mellém, elkezdi mondani, hogy ő is új*
- És te?
- Én is az vagyok. Ma jöttem meg a suliba. É hát hogy őszinte legyek, nem nagyon tetszik nekem. Olyan különös érzésem van, mintha valaki állandóan figyelne az erdőből.
*A mondatom végére oda fordítom fejemet az erdő felé*
- Neked nem szokott ilyen lenni?
Vissza az elejére Go down
Deidre Dawn Trueblood

Deidre Dawn Trueblood


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 15.

Park a kastély háta mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a kastély háta mögött   Park a kastély háta mögött EmptyPént. Feb. 05, 2010 9:48 pm

* Megdöbbenek hogy Katja is érzi azt a furcsa érzést ami már percek óta kínoz, nagyot sóhajtok majd megszólalok* -Persze hogy, mintha folyton figyelnének. Ugye?! De eddig azt hittem hogy megbolondultam.*Vajon lehet az hogy mindketten megőrültünk? Nézni kezdem az erdőt de látszólag továbbra sincs semmi furcsa benne. De én tudom hogy ez nem így van.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Park a kastély háta mögött Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a kastély háta mögött   Park a kastély háta mögött Empty

Vissza az elejére Go down
 
Park a kastély háta mögött
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kilátó a kastély mögött
» Medence a kastély nyugati oldalán

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trinity College :: Trinity College :: Udvar-
Ugrás: