Trinity College
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikor azt hiszed senki sem lát... jön a rémület a pánik és a borzongás
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nathaniel Blackstoone

Go down 
SzerzőÜzenet
Josephine Faith
Admin
Josephine Faith


Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 04.

Nathaniel Blackstoone Empty
TémanyitásTárgy: Nathaniel Blackstoone   Nathaniel Blackstoone EmptySzomb. Jan. 23, 2010 1:47 pm

Idézet :
Név: - Nathaniel Blackstoone
Becenevév: - Nathan
Születési idő/hely: - New York 1989. 12. 20.
Nem: - férfi
Kor: - 17
Szexuális beállitottság: - Heteroszexuális
Család: Apja: James Blackstoone (elhunyt)
Anyja: Lucia Blackstoone (elhunyt)
Testvére: A bátyja John Felesége: Tyra ők a gyámjai.
Vagyon: - 3
Szak: - művészet.

Előtörténet: A születésemkor nem történt semmi rendkívüli, nem volt hatalmas vihar, se égzengés, de még egy közönséges hóvihar sem. A hideg hópelyhek csak lassan hulltak az ég szürkeségéből és még különleges időpontban sem születtem csak este nyolckor. A szüleim örültek nekem és talán a bátyám is, igaz őt mindig is az ellenfelemnek tekintettem, de ez csak később lett rosszabb. Mondhatnám csodálatos gyerekkorom volt, de már akkor is csendesebb voltam a többieknél. Hogy ennek mi volt az oka azt én magam sem tudom de tény volt. Talán túl koraérett voltam. A lényeg az, hogy nem nagyon érdekeltek azok a dolgok, mint ahogy a korombelieket. Én már háromévesen mindenáron olvasni szerettem volna és négy éves koromra össze is jött, meg hát beszélni is elég hamar elkezdtem. Utána egyfolytában a könyveket bújtam és még inkább a saját kis világomba zárkóztam. Amikor kellett elkezdtem az iskolába járni már akkor is tudtam, hogy rajzban jó vagyok szintúgy festésben. Leginkább portrékat csináltam és ahogy egyre gyűltek a rajzok azok egyre jobbak lettek. A tanulmányaimat sem hanyagoltam el, de azok nem érdekeltek annyira mint a rajzolás és festés. Végül ez az idilli élet megváltozott mikor a bátyám hazaállított a menyasszonyával és én képes voltam Tyrába beleszeretni. Perszen utána még inkább gyülöltem a bátyámat, de nem tehettem semmit. Összeházasodtak. Nem szerettem hozzájuk menni, de amikor tizenhat éves lettem a szüleim meghaltak egy baleseben és azokat jelölték ki gyámaimnak, akiket nem akartam. Ekkor változtam meg. Gúnyos lettem és csak úgy faltam a lányokat és ez a mai napig így van de a bátyám ezt nem tudta elviselni. Ezért beiratott a Trinity Collegeba ami igaz, hogy nekem jól jött hiszen imádok rajzolni, de szó szerint megszabadult tőlem... A következő nyári szünetre már nem mentem haza. Dolgozni kezdtem és ki tudtam venni egy lakást. Így már abban élek.


Szem szín: - sötétkék
Haj szín: - sötétbarna
Kinézet: Magas és izmos, igazi álompasi a jellemétől eltekintve. Népszerű a lányok körében és ezt ki is használja. Leginkább ingben és farmerben lehet látni és a sötét színeket részesítik előre.

Tehetség: - portré készítésben páratlan
Jellem: - Hűvös és gyakran gúnyos megjegyzéseket tesz. De amikor kell nagyon tud csábítani. Intelligens, de elhanyagolja a tanulást inkább a rajzolásnak és a festészetnek él, na és persze a szép lányoknak.
titka mindent titkol magáról.
Vissza az elejére Go down
https://trinitycollege.hungarianforum.com
 
Nathaniel Blackstoone
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trinity College :: Karakterek :: Művészeti szak-
Ugrás: