Trinity College
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikor azt hiszed senki sem lát... jön a rémület a pánik és a borzongás
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Deidre Dawn Trueblood

Go down 
SzerzőÜzenet
Josephine Faith
Admin
Josephine Faith


Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 04.

Deidre Dawn Trueblood Empty
TémanyitásTárgy: Deidre Dawn Trueblood   Deidre Dawn Trueblood EmptyVas. Jan. 17, 2010 2:04 pm

Idézet :
Név: - Deidre Dawn Thea Trueblood
Becenevév: – Deidre!!, Kiváltságosoknak: Dawn (A Dawny-tól kiborul!)
Születési idő/hely: –Inzell. 1989. 12. 2.
Nem: - nő
Kor: - 17
Szexuális beállitottság: - Heteroszexuális
Család: Apa: Caleb Trueblood 40 Vállalkozó
Anya: Heidi von Dame39
Testvérek: Zane Trueblood 18
Luther Trueblood (halott)
Vagyon: - 4
Szak: - Humán

Előtörténet:
A kezdet általában mindig ijesztő, a befejezés általában szomorú; de ami a kettő között van, az számít igazán. Jó, ha ez eszünkbe jut, ha valaminek a kezdetén tartunk. Engedjük, hogy a remény legyőzze a bajt.
1989 decemberében születtem Deidre Dawn Trueblood néven, egy Inzell nevű német városkában. Mikor megszülettem már két testvérem volt, Luther és Zane. A szüleim boldogok voltak hogy a két bátyám után én már lány lettem. Mindent megkaptam, amit csak szerettem volna, hiszen elég pénzünk volt szinte bármit megvehettünk, de nekem már akkoriban sem számított annyira a pénz. Ahogy cseperedtem, beírattak zongoraórára és egyéb hasonlókra, így elég korán kezdtem. A nagyobbik bátyám Luther mindig is többet foglalkozott velem, a kishúgával, mint Zane. Ezért alakult ki közöttünk egy erős szinte már telepatikus kapcsolat amit Zane-el nem tudtam létrehozni. Lassan mind iskolába kerültünk. Én sosem voltam az a világimádó így magvolt a saját baráti köröm. Aztán 16 éves koromban jött a forduló pont. Ettől a nyártól kezdve osztom ketté az életem. A Luther elvesztése előtti, és a Luther utáni időszakra.
Ahonnan én jövök, ott nem létezik fájdalom,
Ahol most élek, a lélegzet is fáj nagyon.


Azon a nyáron egy kisebb folyó melletti szállodába mentünk nyaralni és Zane felvetette az ötletet, miszerint nem lenne rossz csónakázni egyet, amibe aztán az egész család részt akart venni. Persze nagy napon anyámnak fájt a feje apámnak pedig dolga akadt úgyhogy csak hárman indultunk neki. Amint beszálltunk a csónakunkba engem valami rossz érzés kerített hatalmába. Zane csak gúnyolódott, ahogy azt tőle megszokhattam, de kivételesen Luther sem vett komolyan. Aztán mikor felhősödni kezdett az ég és háborogni a folyó már nem csak én rettegtem. Luther próbálta egy helyben tartani a csónakot, de nem sikerült neki. Aztán… Az egyik pillanatban még ott volt mellettem a másikban viszont már el tűnt. Sokáig kiabáltunk utána a csónakból de nem hallottunk választ. Könyörögtem Zane-nek hogy ugorjon utána, keresse meg de túlzottan félt. Ekkor kellett először döntenem és nekem még saját magamnál is fontosabb volt Luther. Nem tudtam úszni de még is a bátyám után ugrottam. Gyorsan víz alá merültem és csak nagyon rövid időkre bírtam a felszínre jönni. Csak a kapálództam és Luther nevét kiabáltam, amíg el nem merültem, de ez után már nem tudtam felküzdeni magam. Éreztem hogy a hullámzó víz nekicsap valaminek, majd valami vöröset láttam a felszín felé szállni. Annyira még magamnál voltam hogy megértsem, valószínűleg vérzek.Ekkor már éreztem hogy meghalok, itt és most egyedül és senki nem fog megmenti ezek voltak a Luther elvesztése előtti életem utolsó percei. Aztán minden elsötétült.
-Dawni, kicsi! Élsz még? Dawni ébredj fel! Nem halhatsz meg!- Ezek voltak azok a szavak amit először hallottam. Zane könyörgött, és a hangja zokogásba fulladt. A 17 éves nagy, bátyám értem sírt. És én nem haltam meg. Aztán megtudtam hogy Luther elköltözött az élők sorából. Azóta érzek egyfajta űrt a szívemben. És még a csupavigyor Zane és komolyabb lett. Én mindennap sírtam és nem akartam enni. Azt hittem az lesz a legjobb ha én is meghalok.A szüleim ekkor írattak be minket a Trinity College-ba. Hogy mindketten új életet kezdjünk. Azóta egészen más szemmel nézem a világot. Félelmetes és gonosz helynek látom, ahol csak félelmetesek és gonoszok boldogulhatnak.

Szem szín: - barna
Haj szín: - barna
Kinézet:[/b Magas, vékony. Barna hajú és barna szemű. Tipikusan lerí róla a felsőbbrendűség. Elegánsan öltözködik, és mindig tökéletes a megjelenése.
[b]Tehetség:
Novellákat és verseket ír, zongorázik.
Jellem: -Általában higgadt és kedves, de elég hamar ki lehet hozni a béketűréséből, és olyankor, jaj annak, aki a közelében van. A hozzá közelállókkal mindig segítőkészen viselkedik, bárki bármikor elpanaszolhatja neki gondját, búját, baját; ő meghallgatja és kész tanácsot is adni. Szeret időnként egyedül kóborolni és elmélkedni. Ha rossz kedve van, olyankor előjön cinikus és szarkasztikus énje és nem kímél senkit. A szeretteiért az életét is feláldozná.
Titok: Irtózik a folyóktól, tengerektől de még az uszodáktól és a strandoktól is. Depressziós.
Vissza az elejére Go down
https://trinitycollege.hungarianforum.com
 
Deidre Dawn Trueblood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trinity College :: Karakterek :: Humán szak-
Ugrás: