Trinity College
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikor azt hiszed senki sem lát... jön a rémület a pánik és a borzongás
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Új előtörténetek

Go down 
+6
Mirabella Brightmore
Blair Miscreant
Katja Cooker
Damon Raynolds
Amelia Mezzon
Josephine Faith
10 posters
SzerzőÜzenet
Josephine Faith
Admin
Josephine Faith


Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 04.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyKedd Jan. 05, 2010 9:36 pm

Ide jöhetnek az új előtörténetek
Vissza az elejére Go down
https://trinitycollege.hungarianforum.com
Amelia Mezzon

Amelia Mezzon


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 06.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptySzer. Jan. 06, 2010 7:54 pm

Név: Amelia Mezzon
Becenevév: Miya
Születési idő/hely: 1989.07.22
Nem:
Kor: 17
Szexuális beállitottság: Heteroszexuális
Család: Apa: Viktor Mezzon - mérnök
Anya: Cassandra Mezzon - nics fogalalkozása
Testvére(k): nincsen
Vagyon: 3
Szak: művészet

Előtörténet: Nos, én is születtem valahol, valamikor, valakitől. Igazán kíváncsi vagy? Valóban? Rendben, gyere közelebb csücs le. Nem igazán lesz szórakoztató a történetem, hisz se elfek, sem kis tündérek nincsenek benne. Ne számíts Gyűrűk Ura sztorira.
Akkor hát, 1989. megszülettem, hurrá, egyke vagyok, újabb hurrá (nem kell a csokin osztozkodni). Victor és Cassandra Mezzon egyetlen gyermekeként jöttem a világra, New York egyik kórházában. Kisgyermekként én voltam apuciék édes pici lánya, az a kislány akit a nagynénik babusgatnak. Ugorjunk egyet. Óvoda. Persze persze, életre szóló barátságok és szerelmek
szövődtek...tovább. Iskola, az az intézmény ahová a szülők a gyerekeket viszik, hogy otthon ne legyenek láb alatt. Minden a megszokott kerékvágásban ment, apa dolgozott anya otthon volt én iskolába jártam és gyakran hangoztattam, hogy mennyire gyűlölöm a sulit. Meseszerű életünk első bukkanója egy napsütéses szeptemberi nap. Képzeld csak el, ahogyan hazafele tartassz az
iskolából, a legnagyobb gondod a matek házi feladat és mikor befordulsz az utcán a házatok lángokban áll... Nos én ezt átéltem. Kővé dermedve álltam az út közebén, s néztem ahogy a lángok lassan fölemésztik a házunk. Emberek ronagáltak körbe körbe, mind segíteni próbáltak, de végül a Mezzon otthonból nem maradt más csak hamu. Anya kétségbe volt esve, apa próbálta kézbentartani a
dolgokat, én mint gyerek csak néztem a gyors eseményeket. Új ház, új környék új barátok. A szüleim kezdtek visszarázódni, én pedig kezdtem megbarátkozni a teljesen új környezettel.
Május 24. Nyárváró ünnepség, mindenki izgatottan készül. Díszek, sütik zene. Az egész város a parkban van, megy az ünneplés. Tűzoltó sziréna töri meg az ünnepi hangulatot. Kitalálod melyik házhoz mentek? Május 24. napján újból otthontalanok lettünk. Cassandra depressziós lett, sokáig szedett kedélyjavító gyógyszereket, apa a munkába temetkezett. Én is kezdtem megijedni, nem értettem, és őszintén
féltem megtudni, hogy mi a fene folyik itt. Újabb költözködés, s mindhármunkat kezdte megviselni a folytonos hurcolkodás. A történet ismerős. A kezdeti szépség után egy téli estén a harmadik házunk is a tűz maradalékává lett. Nem emlékszem mindenre teljesen, csupán az rémlik, hogy édesapám éjjel kiabálva költött fel, majd kivitt a házból. Harmadszor néztük végig ahogy a tűz elpusztítja az otthonunk.
Anyám újból depresszióba esett, s azóta nem is sikerült teljesen helyre jönnie, apa éjjt nappalá téve dolgozik. Néha úgy érezem én magam vagyok a vidámság ebben a családban. Ez a negyedik házunk, s remélem végre itt maradunk, és nem kell újra elköltöznünk.
A tűz okára egyik esetben sem derült fény, talán nem is fog, vagy épp nincs rá magyarázat...
A lényeg az, hogy itt érzem sikerül beilleszkednem, ugyhogy innen még a tűz sem fog elriasztani.

Szem szín: Gesztenye barna, macskára emlékeztető szemek.
Haj szín: Hosszú, sötét barna haj.
Kinézet:
Magasság: 164 cm
Súly: 51,3 kg
Ruhaviselet: Kedvenc összeállításom a farmer és egy könnyű, meleg pulóver.

Tehetség: Rajzban és festészetben én verhetetlen vagyok.
Jellem: Szögezzük le az elején, hogy elég összetett jellem vagyok. Könnyen felkapom a vizet, és ugyan olyan gyorsan le is higgadok. Jó a humorom, sokat nevetek nagyon könnyen kötök új barátságkat. Túl sok volt a jóból mi? Nos akkor lássuk a rosszabbik énem.
Nagy úr a lustaság, mert én az vagyok, lusta. Csak azt csinálom amihez kedvem is van, ha egy dologra kényszerítenek, akkor az a teendő felkerül a "el nem intézendő dolgok" listájára. Mondhatni egy kicsit szórakozott és néha napján szétszórt is vagyok, de sokak szerint
ez édes, aranyos. Ha kell segítek másoknak, de ez nem azt jelenti, hogy hagyom magam kihasználni. A többség szerint az emberekkel kedves vagyok, és megértő sokszor pedig túl őszinte. Talán a legrosszab tulajdonságom az, hogy gyakran nem tudok nemet mondani, és ezért könnyen befolyásnak az emberek, néha rossz irányba.
Titok: -
Vissza az elejére Go down
Damon Raynolds

Damon Raynolds


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 07.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 6:09 pm

Név: - Damon James Raynolds
Becenév: – Dam, Damon, J, Jamy, James
Születési idő/hely: – 1989. február 9. USA.: Washington.: Seattle
Nem: - Férfi
Kor: - 17
Szexuális beállítottság: - Heteroszexuális
Család: ~ Apa.: Edward Lionel Raynolds.: Irodalom szakos tanár ( elhunyt )
~ Anya.: Abigail Afton ( Scott ) Raynolds.: Festőművész ( elhunyt )
~ Testvérek.: Audrey Violet Raynolds.: 11 éves
Ashley Raynolds.: 14 éves ( elhunyt )
Drake Andrew Raynolds.: 20 éves
~ Háziállat.: Van egy Buck névre hallgató fekete kutyája.

Vagyon: - 3
Szak: - Művészet

Előtörténet: Egyetlen esemény képes megváltoztatni egy egész életet teljesen és azonnal. Az én történetem is erről szól. Hogyan lett a zeneimádó bulizós tinédzserből magának való művész? Ha érdekel kedves olvasóm, hát feltárom előtted életem történetét. Tarts velem egy utazáson, de semmi szépet nem ígérhetek. Nem kecsegtetlek hamis ígéretekkel, azzal kapcsolatban, hogy egyszer minden jóra fordul, mert nem lehet tudni, mit hoz a jövő, s talán soha nem lesz minden olyan jó, mint régen volt.

Történetem 1989. február 13. – án kezdődik egy esős pénteki napon. Ekkor jöttem a világra, bár néha úgy érzem, hogy nem kellett volna, hiszen minden baj forrása én vagyok. A szüleim nagyon örültek az érkezésemnek, bár ekkor már volt rajtam kívül még egy fiú a családban. Ő a bátyám Drake. A kórházból hazamenet egy takaros kis kertes házba vezetett az utunk. Itt élt a Raynolds család, s velük együtt az új jövevény, azaz én is. A bátyám a kezdetektől fogva úgy viselkedett velem mintha ő lenne a második apám. 3 évvel idősebb csak nálam mégis folyton azt hajtogatta, hogy mivel idősebb így mindent jobban tud és az a feladata, hogy apa után ellássa a családfői feladatokat. Kezdetben csak nevettem ezen, nem tudtam, hogy mennyire igaza lesz. Amikor 3 éves lettem édesanyám bejelentette, hogy ismét gyermeket hord a szíve alatt. A bátyámmal reménykedtünk benne, hogy ő is fiú lesz és majd mindenre megtanítjuk. Én igaz ekkor csak a xilofon használatára tudtam volna megtanítani és rajzolni, de ezt mindenképpen én akartam. Pár hónappal később lázas tervezgetésünket anyám azzal szakította meg, hogy elmondta kislányt vár és nem fiút. Mondanom sem kell, hogy a lelkesedésünk azonnal alább hagyott a téma iránt, így a bátyám folytatta a „ képzésemet „Ashley születése után a mi kis nyugodt életünk fenekestül felfordult, hiszen az egész nap arról szólt, hogy hallgattuk Ash sírását, apa és anya panaszkodásait és alig aludtunk valamit mivel hajnalban a drága kishúgom úgy döntött neki fel kell ébrednie, és hangos sírásba kell kezdenie. Ahogy teltek az évek szerencsére kinőtte ezt az egészet így visszatért minden a rendes kerékvágásba. Ashleyvel nem igazán foglalkoztunk, mert a bátyám, amikor csak tehette tanított engem olvasni, írni, biciklizni stb. Többnyire a kertben lógtunk és hagytuk, hogy anyáék játszanak a húgunkkal. Újabb 3 év után anya ismételten előállt nekünk azzal a hírrel, hogy babát vár. Megint csak reménykedni kezdtünk Drakkel, hogy lesz egy öcsikénk, de fájdalom ez most sem jött össze. Anyu ismételten kislányt várt. Rögtön tudtuk, hogy ez azt jelenti megint beköszönt a babasírós, nem alvós, panaszkodós korszak. Szerencsére erre már felkészültünk és addigra a szobáink hangszigeteltek lettek. Audrey születése után apa úgy döntött, hogy több figyelmet szentel nekem és a bátyámnak, anyjára meg ráhagyja a lányokat. Elkezdett odafigyelni a tanulmányi eredményeinkre és azt mondta, kezdjek el tanulni valami hangszeren. A bátyám a szaxofon mellett döntött, így én meg maradtam a gitározásnál, hiszen nem akartam őt majmolni bármennyire is érdekelt a szaxizás. A jegyeim kezdetben kitűnőek voltak, de ahogy nőttem és kamaszodtam egyre kevésbé érdekelt a tanulás, és egyre többet foglalkoztam a bulizással, csajozással és lógással. 15 éves koromban Drake elköltözött otthonról és bérelt magának egy lakást valahol a belvárosban. Hatalmas csapás volt ez a számomra, mert ott maradtam 2 idegesítő húgocskával egyedüli fiúként és ez az agyamra ment. 16 éves koromig bírtam így a dolgokat majd beköszöntött a lázadó korszakom csúcspontja. Hanyagoltam az iskolát, részegen járkáltam haza és arra sem emlékeztem, hogy előző este melyik lánnyal voltam. Nem is érdekelt, hiszen minden estére akadt más. Voltam olyan ostoba és kipróbáltam a drogot is. Apámék számára csak ekkor vált nyilvánvalóvá, hogy valami nagy gond van velem. Eltiltottak minden barátomtól, szobafogságot kaptam, folyton ellenőrizgettek, átkutatták a cuccaimat és ők vittek iskolába. Mondanom sem kell, hogy ez nagyon ciki volt a számomra és folyamatosan a pokolba kívántam az egész családomat kivéve persze Draket aki, gyakran meglátogatott és próbált rajtam segíteni. Folyton azt hallgattam a szüleimtől, hogy mennyire szeretnek, és csak jót akarnak. Szeretni…milyen egyszerű papírra vetni ezt a szót, kimondani azonban számomra mégis olyan nehéz, hogy soha senkinek nem mondtam ezt. Soha. Ekkor még nem tudtam, hogy minden vétkemért, és bűnömért könyörtelenül meg fogok fizetni. Egy napon pontosan Audrey születésnapján a szüleim azt mondták, elmegyünk valami mozi filmet megnézni utána, pedig beülünk a húgom által választott étterembe és ott vacsizunk. Annyira mérges voltam rájuk, hogy megtagadtam, hogy velük menjek és bezárkóztam a szobámba. Hosszú ideig kérleltek és könyörögtek, de hasztalanul. Az én jég szívemen semmilyen szó nem jutott át és nem hatott meg. Végül nélkülem mentek el…Örökre. A moziból az étterem felé hajtottak, amikor egy részeg férfi beléjük hajtott az autójával és belelökte a kocsijukat egy szakadékba. A szüleim azonnal meghaltak, ahogy az idősebbik húgom Ashley is. Az egyetlen túlélő Audrey volt, de szegény elveszítette a látását is. Mikor ezt megtudtam összeroppantam, és mindenért magamat hibáztattam. Ha én nem vagyok olyan amilyen, akkor előbb elindulhattunk volna, másik filmre ültünk volna be és nem találkoztunk volna azzal a részeg autóssal. Magamba zuhantam és depresszióba estem. Drake miután tudomást szerzett erről az egészről magához vett engem és Audreyt. Gondot viselt rólunk habár neki is sok gondja akadt az életével. Hosszas töprengés után úgy döntött Angliába költözünk, mert ott kapott valami mérnöki állást. Én felhagytam a zenéléssel és a bulizással. Teljesen magamba fordultam és minden erőmmel azon voltam, hogy legalább Audrey életén jobbítsak. Hogy kárpótoljam mindenért és segíthessek neki. Gyakran kimentem vele sétálni a kertbe és ilyenkor megkért, hogy meséljem el milyen a kinti táj, mi történik az utcán stb. Egy idő után versben, kezdtem el neki mesélni, mert azt mondta, ezt szereti. Versekben fogalmaztam meg az érzéseimet és lefestettem mindent, amit magam előtt láttam. Reménykedtem benne, hogy Audrey egy napon visszanyeri a látását és akkor minden képet, megmutathatok neki. Hónapokkal később Drake azzal állított haza, hogy talált nekem egy bentlakásos iskolát, ahol kamatoztathatom a művészi képességeimet. Ráadásul azt is mondta, hogy titokzatos események történnek ebben az iskolában, így sopánkodás helyett inkább nyomozzak egy kicsit és meséljek el neki mindent. Nem akartam belemenni, de Audrey addig könyörgött, míg végül mégis belementem. Így kerültem én a Trinity Collegeba. Hát kedves olvasóm itt tart az életem jelenleg.

Szem szín: – mogyoró barna
Haj szín: – sötét barna
Kinézet: Damon egy magas fiú, akin látszik, hogy gyakran szokott erősíteni. Hosszabb barna haja és barna szemei vannak. Bőre színe fehér. Ritkán mosolyog, de ha mégis attól a lányok mindig olvadozni kezdenek, pedig ő ezt nem akarja. Általában fekete ingeket és farmereket hord illetve egy fekete bőrdzsekit. Van egy lánca, amin egy ezüst kereszt van. Húgától kapta ajándékba még az iskolába menetele előtt, ezt mindig magánál tartja.

Tehetség: Gitározáshoz van, bár már jó ideje nem játszott. Írásban és festészetben egyedülálló képességei vannak.
Jellem: Csendes, visszahúzódó fiú, aki oda van az olvasásért, versírásért és festészetért. Folyamatos lelkiismeret furdalással küzd a családja halála miatt, amiért magát hibáztatja. Bár ő ezt nem tudja magáról, de romantikus lélek. Nehéz a bizalmába férkőzni, de annak, akinek sikerül örökké számíthat rá és igaz barátot nyer magának. Bátorságban nem szenved hiányt, de az is igaz rá, hogy roppant makacs.
Titok: Az egész életét titkolja mások előtt
Vissza az elejére Go down
Josephine Faith
Admin
Josephine Faith


Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 04.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 6:21 pm

Elfogadva *-*
Vissza az elejére Go down
https://trinitycollege.hungarianforum.com
Katja Cooker

Katja Cooker


Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 05.
Age : 28

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyPént. Jan. 08, 2010 7:05 pm

Név: - Katja Brigette Cooker
Becenevév: - Cat,Kat,Katja,Bridg,Bee,Bridget
Születési idő/hely: - 1989 február 28
Nem: - nő
Kor: - 17 év
Szexuális beállitottság: - Heteroszexuális
Család: Apja:Alexander Cooker
Anyja:Camille Cooker
Vagyon: 5
Szak: - zene

Előtörténet: Én is február 28-án születtem, mint a családom többi tagja. Mikor kicsi voltam, anyám sokszor hallgatott zenéket, rádiót, és sokszor festett is, mit nekem is megtanított 2 éves koromban. Ennek köszönhetem tehetségemet, és érdeklődésemet.3 éves koromban kaptam egy kis rottweilert, akinek hiba volt a szervezetében, és ezért nem nőhetett meg nagyobbra, mint fél méter. Nagyon sok időt töltöttem vele, ezért engem szeretett akkor a legjobban. Az óvodában mástól eltérően én szerettem a komyolyzenét, nem néztem rajzfilmeket, nem barbiztam. Sok olyan filmet néztünk akkoriban, mik pom-pom lányokról szólnak, és nagyon tetszettek. Csodáltam kitartásukat, mozgásukat, szépségüket. Azokban a pillanatokban dőlt el, mi szeretnék lenni: hajrálány. Az ovónők felfigyeltek zene iránti érdeklődésemre, tudásomra, ezért néhány lemezkiadónak megmutattak. Sok "híres" gyereklemez borítóján szerepeltem, mind kiskoromban, mind 14 éves koromban. Az iskolában sokat tanultam, sportoltam. A szeretetem a tanulás iránt 3. osztályban csökkent. Maradt a sport. Minden új dolgot meg akartam tanulni, így akár éjjel is gyakoroltam. Apám menő üzletvezető, ezért mindent megvett, mit én kértem, ezért egy egész edzőterem állt rendelkezésemre, mely pár háznyira áll tőlünk(még most is). Sokan könyörögtek mind apámnak mind nekem, hogy hadd menyjenek be portolni ők is. Mivel szüleim észrevették,hogy nagy összeget is képesek kifizetni egy óra sportolásért tornatermemben megnyitották, mint a Bridget Sport(azért Bridget, mert szerettem volna, ha azt a nevet adják nekem a Brigette helyett). Természetesen a kereset 48 %-át én kaptam meg, mint zsebpénzt. Mikor nagyobb lettem, anyámék odaadták nekem a pénzemet, mely már több mint 100.00 dollárt jelentett, hogy már az én tulajdonomban áll hivatalosan is, és vigyázzak rá, ne költsem el egyszerre, mert lehet hogy ez még fontos lesz. Az általános iskolában 8. osztályban én lettem a legmenőbb csaj, mivel az alakom tökéletes, az arcom szép, pénzem pedig sok volt. A gimnáziumban bekerültem a pom-pom csapatba, zongorára, gitárra jártam, valamint külön órákon hárfa-tanfolyamra jártam, melyet egy év alatt befejeztem: nem volt már mit tanítani. Jegyeim nagyon rosszak voltak, ellentétben a pasiügyekben. Pom-pom bajnokságokon sok különdíjat megnyertem, mellyel már 3 polca betelt a szobámban, 2 polc a nappaliban. Néha-néha eljárok szépségversenyekre, melyeket meg is nyerek. Év végén bálkirálynő lettem, a pom-pom csapat engem választott meg következő vezetőjének, a football csapat kapitányával jártam, és én voltam a sulitévében a bemondó. Nyáron pasimmal elmentünk nyaralni Párizsba, ahol minden látnivalót megnéztünk, és maradt időnk a szórakozásra is. Küldtek egy levelet a suli előtt 1 héttel, hogy elbocsátottak. Ez azért történt meg, mert nem akartak rossz tnulókat az iskolában látni. Nekem nagyon rossz jegyeim voltak. Szüleim büntetésként a Trinity Collage-be irattak be. Nagyon kiborultam mikor megkaptam a hírt. Gondolom ez is az a bentlakásos iskola ahol kolesztársakkal kell élni, és a szobánkat meg kell osztani. Nem várom az iskolát, mert most alakult a legjobban az életem, erre kirúgnak. A napokban jött a hír, hogy van egy bátyám, akiről nem tudtam, ugyanis szüleim lemondtak róla, mert túl fiatalnak érezték magukat gyerekvállalásra. Most ő is ebbe a gimiszerűségbe fog velem járni, csak humán szakra iratkozott fel.

Szem szín: - zöldesbarna
Haj szín: - szőke
Kinézet: egy csillogó szemű lány, melynek íriszében elhatározottság, gyengédség, művészi lélek, aki sokszor álmodozik. Ruhaviselete kedvétől függ, de általában nem olyan összeállítás, mint a botrányhősként ismert színésznőké. Haját kiengedve hordja,és gondolkodik róla,hogy beletesz melírcsíkokat. Sokszor van úgy összefogva a haja,mintha le lenne vágva.

Tehetség: ha énekel, olyan mintha az angyalokat hallanák, hegedűzik hobbiszinten; zongora, hárfa, gitár, és dob tudását már a végsőkig fejlesztette, de szívesen tanul meg új dolgokat. Az Isten megáldotta sok dologgal, mi a művészet szakon nagyon jól jönne, és elgondolkozott azon, mi lenne ha inkább arra a szakra menne, nem pedig zenére, de meggondolta magát, mert attól hogy festészeti tehetségét elrejtette, nem biztos, hogy most jött el az ideje megmutatni a nagyvilágnak.
Jellem: Általában kedves,belül vidám, kívül komoly arckifejezése van. Szeret viccelődni, szabad idejében szívesen olvasgat minden témakörben. Az idegeneknek igyekszik megnyílni, ezért könnyen barátkozik. Nagyon szereti a popot, és a komolyzenét. Az emo embereket nem tartja nagyra, mert nem érti, minek költenek el annyi pénzt hajfestésre, új ruhákra, tetoválásokra, és piercingekre, ha néhány tragédia érte. Szeret párkapcsolatban lenni,nem bírja ki, ha nincsen pasija, mert egyedül érzi magát.Ilyenkor adományozik szeretetszolgálatoknak és boltoknak(persze csak a megfelelő ruhák/cipők kiválasztása után) .Szereti ha valami nem egyszerű, hanem fel van "túrbózva" , ezért ha megjelenik egy új telefon, azt megveszi, mert nem akar semmiről se lemaradni.
Titok:
Unokatestvére gyilkosság áldozatává lett, és saját maga is ölt embert egyszer
Vissza az elejére Go down
Blair Miscreant

Blair Miscreant


Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 04.
Tartózkodási hely : Trinity College

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyPént. Jan. 08, 2010 7:11 pm

ELFOGADVA *-*
Vissza az elejére Go down
Mirabella Brightmore

Mirabella Brightmore


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptySzomb. Jan. 09, 2010 9:20 am

Név: – Mirabella Alice Guinivere Brightmore
Becenevév: – Bella, Bells, Ala, Blonde
Születési idő/hely: - 1989. November 1. Washington : Vancouver
Nem: - nő
Kor: – 17
Szexuális beállitottság: - Heteroszexuális
Család: Apa: Logan Brightmore – ügyvéd
Anya: Juliette ( Cará) Brightmore (elhunyt)
Testvér: Adelheide Brightmore 19 éves
Vagyon: - 4
Szak: - Művészet
1989-ben születtem Vancouver-ben a Brightmore család második gyermekeként. Már volt egy, két éves testvérem, Adelheide, akin látszott hogy szívesebben maradt volna egyke hisz már kiskoromban is csak púpnak látott a hátán. Amint 5 éves lettem és kiderült hogy jók a zenei készségeim a szüleim azonnal elkezdtek különböző zeneórákra hordani. Aztán balett és egyéb órák. 11 éves koromban már két hangszeren játszottam és szépen balettoztam, valamint imádtam verseket és dalokatni.Mondhatni csodálatos életem volt,egyedül Adelheide utálatát és féltékenységét kellett elviselnem, mert a nővérem sosem szeretett engem. Egy idő után rájöttem hogy azért mert ő , világéletében arra vágyott hogy balettozhasson de nem volt hozzá elég kecses és hajlékony. Engem is egy nevezetes, jó iskolába küldtek apám gazdag ügyvéd volt, vagyis alig volt olyan amit nem engedhettünk meg magunknak. Az iskolába azonnal meglátszott hogy nem az a reál típus vagyok amihez a család többi tagja tartozott, apám nem is erőltette.Az iskolában a legtöbb emberrel jóban voltam ahogy öregedtem a fiúk érdeklődését is felkeltettem de nem akartam még kapcsolatokba bonyolódni így nagy részükkel nem is foglalkoztam. Mikor 16 éves lettem anyám egyszer csak eltűnt. És soha többé nem jött vissza. Egy ideig hitegettek hogy nyaralni ment és hamarosan visszajön de én akkor már rég belenyugodtam hogy anyám bizonyára meghalt. Nem is gondoltam rá hogy él, hiszen el sem tudtam képzelni hogy milyen oka legyen egy anyának elhagyni két lányát, és a férjét.Onnantól kezdve mind az iskolai eredményem mind a viselkedésem romlott, elzártam magam a külvilágtól és a könyvekhez menekültem. Lassan a jegyeimet sikerült kijavítanom de továbbra is hűvös és távolságtartó voltam mindenkivel. Ezt az állapotomat kihasználva Adelheide különböző pletykákat terjesztett rólam, amikben nem sok jóindulat mutatkozott meg. Aztán jött a végső lépése. Eltüntetni engem, ezért azt hazudta az apánknak hogy folyamatosan vágom az ereimet és hogy gyógyszereket szedek. Apánk okos ember volt de mindig is jobban bízott az öregebb lányában, így könnyen elhitte neki a valótlan dolgokat. Jobbnak látta ha a Trinity Collage-ben folytatom a tanulmányaimat. Nem volt erőm sem kedvem vitatkozni vele így elfogadtam a döntést. Eleinte a szakok miatt voltak kisebb összetűzések mert apám nem igazán támogatta a művészeti pályafutásomat de végül is a választásom mégiscsak a művészeti szakra esett.
Szem szín: - kék
Haj szín: - Szőke
Kinézet: Törékeny, tündérszerű, alacsony és nagyon csinos. Első blikkre úgy néz ki mint egy márványszobor. De néha még másodikra is. Hosszú hullámos szőke hajú lány átható mandulavágású szemekkel. Öltözködésére nem igazán ad, míg másik órákat töltenek a tükör előtt ő csak magára kap valamit és már kész is. Ennek ellenére mindig jól öltözött és tetszetősen fest.
Tehetség:Remek verseket és novellákat ír. Gyönyörű szoprán hangja van de nem szeret emberek előtt énekelni.
Jellem: Többnyire nyugodt és békés és kedves de nem szükséges senkitől sem félteni. Kissé olyan mint valami méreg… nem valami gyors de azért több mint biztos hogy halálos. Már ha az a cél , de nincsenek tömeggyilkos hajlamai. Elég lényegre törő, nem igazán szeret fecsegni. Sokszor úgy tűnik mintha nem is lennének érzései, pedig csak nem mutatja ki őket. Nagyon szeret pofákat vágni és néha gúnyos megjegyzésektől sem riad vissza.
Titok: Ha az anyja élne akkor sem akarná többet látni.
Vissza az elejére Go down
Juliette Delacour

Juliette Delacour


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 08.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptySzomb. Jan. 09, 2010 11:57 am

Név: - Juliette Valerie Delacour
Becenevév: – Juli, Julie, Juliette, Francica
Születési idő/hely: – 1989. Május 29. Doué-la-Fontaine (Pays de la Loire)
Nem: - Nő
Kor: - 17
Szexuális beállítottság: - Heteroszexuális
Család: * Apja.: Faber Delacour.: gyermekorvos.: 41 éves
* Anyja.: Yvette Marie ( La Rose ) Delacour.: balett táncosnő.: 36 éves
* Testvérek.: Blondelle Delacour ( ikertestvér ).: 17 éves
Vagyon: - 5
Szak: - Zene szak

Előtörténet: Beau jour. A nevem Juliette Valerie Delacour. Ez pedig az életem…

Cette vie mienne…

A francia Delacour - családban születtem 1989-ben egy, meleg Májusi estén. Pontosan éjfélt ütött az óra, amikor egy Doué-la-Fontaine – i kórházban felordított egy nő, s felsírt egy csecsemő. Az a nő az én mamám volt, és én voltam az a kis csöppség, aki ordítottam torkom szakadtából, így adva a világ tudtára, hogy megszülettem. De nem én voltam az egyetlen… Édesanyám Yvette Marie Delacour aznap este iker leányainak adott életet. Pár pillanattal az után, hogy a világra jöttem és a hideg levegő végig, simította csöppnyi testemet még egy csecsemő sírása, rázta meg a kórház folyosóit. Édesanyám kimerülten hanyatlott vissza az ágyára miközben két gondos nővér megmosdatott és megvizsgált minket a gyermekorvos. Ez az orvos nem volt más, mint a mi drága papánk Faber Delacour, aki ragaszkodott hozzá, hogy bent lehessen a születésünknél a mamával együtt a szülőszobán. A papa először szakmai ártalomból orvosi szemmel vizsgált meg minket, s miután teljes bizonyosságot szerzett afelől, hogy teljesen egészségesek vagyunk csak azután váltott át a büszke és meghatódott apába, aki a karjaiban tartott minket miközben próbálta elrejteni a büszkeség könnyeit. Miután anya egy kicsit kipihente magát átvett minket a papától. Könnyezve figyelt egy ideig miközben elhalmozott minket puszival. A mamánknak mi voltunk a boldogság, a fény az életében, akikre anyatigrisként vigyázott. Teljesen elkényeztetett, szeretgetett, óvott minket. Hosszasan tanakodtak azon, hogy milyen neveken is kereszteljenek el minket, míg végül megszületett a döntés. Én az édesanyámtól kaptam a nevemet, így lettem Juliette Valerie Delacour, amíg a húgom ( a kis mázlista ) a papától kapott nevet. Szerintem ő jobban járt, mint én, hiszen a Blondelle Delacour szerintem gyönyörű név. Na de nem kívánok senkit sem untatni a részletekkel, így ugorjunk pár évet…

Après 5 ans…

Csak öt év telt el világra jövetem napja óta, amikor megváltoztak a dolgok körülöttem. 5 év kellett hozzá, hogy előjöjjenek az első jelek, miszerint Blondelle és én csak külsőre vagyunk teljesen egyformák, a belsőnk azonban
tűz és víz, ég és föld, és még sorolhatnám a hasonlatokat, de inkább nem teszem. Ebben az időben a szüleink azt szerették volna, ha mind a ketten elkezdünk tanulni valami hangszeren, sportolunk, vagy tanulunk valamit. Blondelle persze azonnal úgy döntött, hogy zongorázni fog, így a papáék vettek is neki egy nagyon drága zongorát, amin a húgom nap, mint nap, órákat gyakorolt. Mondanom sem kell, hogy az első pár hónap maga volt a rémálom, ahogy klimpírozott, de ahogy a mondás is tartja a gyakorlat, teszi a mestert. Irigyeltem Blondellet, mert ő rögtön tudta, hogy mit akar ellentétben velem, aki legalább egy hetet gondolkozott a dolgon. Igazából lehet, hogy még mindig ezen gondolkoznék, ha egy szép napon nem mentem volna be anyu gyakorló szobájába. Tudtam, hogy anyu valami táncos, de igazából sosem tudtam, hogy pontosan milyen is. Hogy miből áll az a bizonyos tánc, miért mondja azt a papa, hogy a mama nagyon híres stb. Benyitottam a szobába és azonnal elállt a lélegzetem. Gyönyörű volt. A mama olyan kecsesen és gyönyörűen táncol, hogy ott helyben eldöntöttem én is meg akarok tanulni balettozni. Először azt gondoltam, hogy nekem ez nem fog menni, mert a mama tökéletesen csinálta, de aztán megígérte, hogy ad nekem egy lehetőséget, felmérjük milyen a mozgásom stb. és utána megbeszéljük, hogyan tovább. Mutatott nekem pár mozdulatot majd azt kérte, hogy mintha csak tükör lennék, utánozzam őt, amit én kissé félénken, de megtettem. Anya mosolyogva figyelt egy darabig majd azt mondta, hogy mindenem megvan ahhoz, hogy egy napon belőlem is olyan híres táncos váljon, mint belőle. Szerinte a mozgásom légies, a tartásom elegáns, és még csomó mindent mondott, amire már nem igazán emlékszem. A lényeg az, hogy ettől a naptól kezdve balettozni tanultam. 7 éves korunkban a szüleink beírattak minket egy nagyon jó hírű magániskolába, emellett pedig még külön tanárokat is fogadtak mellénk, hogy a létező összes dolgot kitűnően és hibátlanul elsajátíthassuk. Blondelle és én természetesen szerettük volna, hogy a szüleink büszkék legyenek ránk, így mindent elkövettünk, ami csak az erőnkből telt. Az évek során a különbség köztem és a húgom között egyre csak nőtt és nőtt, hiszen a húgom az informatika világának megszállottja lett én, pedig maradtam a zenénél és a táncnál. 8. után kitűnő bizonyítvánnyal hagytuk a hátunk mögött az általános iskolát és egész nyáron azzal voltunk elfoglalva, hogy egy számunkra megfelelő iskolát találjunk magunknak. Én az Interneten is keresgéltem nem úgy, mint Blondelle aki csak apáékra hagyatkozott. Kiderült, hogy kitűnő döntés volt a részemről mivel rátaláltam a Trinity Collegere. Mindenféle hír terjengett róla miszerint különös események történnek ott, ez, pedig még inkább feltüzelte a kíváncsiságomat. Egész nyáron érlelgettem magamban a döntést, hiszen nem akartam távol kerülni a családomtól és a barátaimtól, de ekkor megint csak hatalmas változás állt be az életemben. Hogy mi is történt? Kamaszkor… Sajnos a húgom rosszabbul vette, mint én. Azt mondta, idegesíti, hogy egyformák vagyunk. Hogy elege van abból, hogy folyton összetévesztenek minket, és mindent egyszerre csinálunk. Beszélgettem erről apával, és azt mondta, hogy ez valahol természetes dolog az ikreknél. Nekem azonban nagyon fájt. Nyár vége felé Blondelle külön szobába költözött. Egyforma hosszú hajunk volt, ő azonban levágatta rövidre, hogy minél inkább különbözzön tőlem. Kevesebbet beszélgettünk, végül, pedig odáig süllyedt a dolog, hogy döntő lépésre szántam el magam. Úgy döntöttem mégis csak elmegyek Angliába tanulni, így Blondelle is megkaphatja hőn áhított szabadságát és nekem is könnyebb lesz elmennem, nem lesz lelkifurdalásom. Mikor bejelentettem a döntésemet a szüleim nagyon elkeseredtek, de úgy tűnt Blondelle is. Tudom, hogy nem ezt akarta, de én meg abban voltam biztos, hogy ez a legjobb mind a kettőnk számára. A család végül beletörődött a dologba, én, pedig Angliába utaztam és beiratkoztam az iskolába. Zenei szakra vettek fel és folytattam a táncolást is. Gyakran leveleztem a szüleimmel és a húgommal, de volt valami, amit valahogy minden levelemből elfelejtettem említeni. Hogy mi is ez? Hogy a pletykák igazak és itt valóban furcsa dolgok történnek. Tudom, hogy ha a szüleim ezt megneszelik, azonnal hazahívnak, de én ezt nem akarom. Jól érzem itt magam, és bevallom, szeretnék a titok végére járni. Mindig is kíváncsi természet voltam és ez a titok minél ijesztőbb engem annál inkább érdekel.

Szem szín: – Csokoládé barna
Haj szín: – Gesztenye barna
Kinézet: - Juliette Valerie Delacour, az egyedülálló és páratlan…
Na jó ez nem igaz, mert a világon van belőle még egy, de mindegy…
170 cm magas, karcsú formás testalkatú lány. 52 kg, de ezt senki sem mondaná meg róla, mert törékeny porcelánbabának látszik. Bőre színe fehér, európai rasszba tartozik. Szeme színe csokoládébarna, ami folyamatosan csillog melegséget és ártatlanságot sugalmazva magából. Hosszú gesztenye barna haja van, amit kedve szerint hullámosan vagy egyenesen hord, esetleg felgumizza vagy kiengedve, hagyja. Gondolkozik azon, hogy levágatja, de nem akarja utánozni a húgát. Öltözködésileg a stílusa egyedinek mondható, hiszen mindig hangulatától függően válogatja össze aznapi viseletét. Alapjában véve nagyon nőies lány, de képes sportosan is felöltözni, ha éppen úgy tartja kedve. Nem szereti a túl feltűnő sminket, de a halványat sem, így mindig megtalálja az arany középutat. Nincs különösebb ismertetető jele, hacsak nem az, hogy járása nagyon kecses és légies.

Tehetség: Kitűnően zongorázik és balettozik. Utóbbit profi szinten űzi. Tanulásban szintén a tökéletesre törekszik, és a legtöbb tantárgyhoz van is tehetsége.
Jellem: – Juliette Delacour
A tökéletes, mindig csinos, kedves, aranyos stb. Általában ha az emberek róla beszélnek ezek az első megjegyzések amik az eszükbe jutnak. Juliette ezeken a tulajdonságokon kívül számtalan másikkal is rendelkezik. Hogy mik is ezek? Nos lássuk csak. Nagyon kíváncsi természet, aki addig kutat az általa fontos téma iránt, amíg meg nem tudja, amit akar. Ha a szükség úgy hozza, akkor tud nagyszájú is lenni. Mindig kiáll a saját és mások igaza mellett még akkor is, ha emiatt bajba kerül. Szeret ismerkedni és beszélgetni másokkal, de nem az a nyomulós típus. Inkább tapintatos és csak akkor megy bele személyesebb dolgokba, ha a másik is azt akarja. Imád táncolni és zongorázni, bár az első a nagy szerelme. Amikor csak teheti, félrevonul táncolni. Nagyon szeret olvasni is. Képes órákon át bármilyen helyzetben ellenni egy könyvvel, ha azt érdekesnek találja. Nem szereti a beképzelt embereket, sem azokat, akik a vagyon alapján ítélik meg az embereket, éppen ezért alaposan végig gondolja kivel is, keveredik valóban barátságba. Ritkán szomorú általában nagyon jó kedve van, sokat mosolyog és másokat is felvidít. Mindig lehet rá számítani. Ha ideges általában franciául szokott káromkodni
Titok: Nagyon szomorú, amiért ennyire eltávolodott a húgától.
Vissza az elejére Go down
Josephine Faith
Admin
Josephine Faith


Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 04.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptySzomb. Jan. 09, 2010 1:16 pm

Mirabella és Juliette elfogadva Smile
Vissza az elejére Go down
https://trinitycollege.hungarianforum.com
Roy Salivan

Roy Salivan


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 09.
Age : 34
Tartózkodási hely : Kollégium

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptySzomb. Jan. 09, 2010 4:45 pm

Név: – Roy Saliven
Becenevév: - Roy
Születési idő/hely: – 1989.05.14
Nem: - férfi
Kor: - 17
Szexuális beállitottság: – Heteroszexuális
Család: Apja: Peter Salivan, jogász (Elég rossz a kapcsolatuk hisz apja nem zenészt akart faragni fiából.)
Anya: Susan Salivan (Nagyon jó a kapcsolatuk, ő a család össze tartója.)
Testvér(ek): Agnes Salivan(Jól kijönnek egymással.)
Vagyon: – 3-4 között
Szak: - Zene.

Előtörténet: Roy 1989. Május. 05.-én Látta meg a napvilágot Amerikában, Missouri állambeli Kansas cityben. Tavas végi, meleg nap volt. Roy a Délutáni órákban született meg. Fekete hajú, erősen világos kék szemű fiúként. Apja családjára ütött, hisz neki is fekete haja van, és a dédapjának pedig világos kék szeme volt. Gyerek korában megmutatkozott zenei tehetsége.
2-3 évesen mindig csak dobolt ahol tudod. Nagybátya is zenész volt és amikor mindig el utazott hozzájuk a gitárját babrálta egész nap. Majd 5 évesen anyja úgy döntött, hogy beirtja gitár órákra. A tanítoja is megdöbbent, hogy a kis Roynak milyen jó ritmus érzéke van. De a gitár nem tartott olyan sokáig, mert amikor először hallott disco zenét beleszeretett ebbe a műfajba. Az akkori nagy előadók zenéi teljesen elkáprázatták. Az apjával már így sem volt jó viszonyba, mert jogászt szeretett volna faragni fiából, most még jobban fel lett háborodva, amikor meghallódta, hogy fia DJ szeretne lenni. Anyja ebben az ügyben is támogatta. Így elkezdet gép zenét tanulni és másfél vagy két év után már nagyon is jól ment neki. Majd mikor vége lett az általános iskolának (Ekkor volt 15 éves.) Körülbelül ilyenkor kezdte el a gépzenélést tanulni megszületett kis húga Agnes. A család nagyon örül az új jövevénynek. Majd jövő év szeptemberében egy zenei középiskolában kezdett tanulni. Még mindig tanulta a gép zenét amikor először hallgatott minimal technot. Azonnal tudta, ha egyszer tökéletesen fog menni a zene keverés minimalt fog készíteni. Az első év befejezésével át került a (Ekkor Volt 17 éves) Trinity kollégiumba. Ekkor már saját zenét is kezdett el csinálni ami még anyának is tetszet. Apjával még mindig rossz a kapcsolatuk de majd megenyhül.


Szem szín: : Világos kék
Haj szín: : Fekete
Kinézet: : Hosszúkás fej, mandula szemek, kis orr, keskeny száj. Általában haját zselézi. Magas, inkább vékony, szálkás izmú fiú. Nála a fekete és a fehér dominál. Imád elegánsan öltözni, egy fehér ing, rá egy vékony öltöny, vagy csak egy színes ing. Farmert hord, fekete, kék, de még van zöld is. Szereti a bőr cipőket, hisz olyan kényelmesek. Ezen kívül van egy tetoválása a nyakán. (Egy hervadt rózsa szál.) 175cm magas, kb:73 kg. Sok lány utána néz, hisz szó ami szó...Jól néz ki.

Tehetség: DJ, de gitározni is tud. Szeret novellákat, kisebb történeteket írni. Ez az új hobby nála.
Jellem: – Vissza húzódó, megtartja a három lépés távolságot minden idegentől. Nem az a vitás fajta, eleget vitázik ha otthon van.. Barátait szereti és ahol tud segít nekik. Szereti a magányt, ilyenkor olvasgat, vagy próbál új ritmusokat kitalálni. Imád zenét halhatni, szóval sosem indul el szeretett MP3-ja nélkül (Már jó pár éve megvan de egyszerűen nem tud megválni tőle.) és egy csomag ceruza elem se hiányozhat!
Titok: Dohányzik, bár ez sem titok már, mert anyukája észre vette.


A hozzászólást Roy Salivan összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 09, 2010 6:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Josephine Faith
Admin
Josephine Faith


Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 04.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptySzomb. Jan. 09, 2010 4:50 pm

Elfogadva Smile
Vissza az elejére Go down
https://trinitycollege.hungarianforum.com
Deidre Dawn Trueblood

Deidre Dawn Trueblood


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 15.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyVas. Jan. 17, 2010 9:13 am

Név: - Deidre Dawn Thea Trueblood
Becenevév: – Deidre!!, Kiváltságosoknak: Dawn (A Dawny-tól kiborul!)
Születési idő/hely: –Inzell. 1989. 12. 2.
Nem: - nő
Kor: - 17
Szexuális beállitottság: - Heteroszexuális
Család: Apa: Caleb Trueblood 40 Vállalkozó
Anya: Heidi von Dame39
Testvérek: Zane Trueblood 18
Luther Trueblood (halott)
Vagyon: - 4
Szak: - Humán

Előtörténet:
A kezdet általában mindig ijesztő, a befejezés általában szomorú; de ami a kettő között van, az számít igazán. Jó, ha ez eszünkbe jut, ha valaminek a kezdetén tartunk. Engedjük, hogy a remény legyőzze a bajt.
1989 decemberében születtem Deidre Dawn Trueblood néven, egy Inzell nevű német városkában. Mikor megszülettem már két testvérem volt, Luther és Zane. A szüleim boldogok voltak hogy a két bátyám után én már lány lettem. Mindent megkaptam, amit csak szerettem volna, hiszen elég pénzünk volt szinte bármit megvehettünk, de nekem már akkoriban sem számított annyira a pénz. Ahogy cseperedtem, beírattak zongoraórára és egyéb hasonlókra, így elég korán kezdtem. A nagyobbik bátyám Luther mindig is többet foglalkozott velem, a kishúgával, mint Zane. Ezért alakult ki közöttünk egy erős szinte már telepatikus kapcsolat amit Zane-el nem tudtam létrehozni. Lassan mind iskolába kerültünk. Én sosem voltam az a világimádó így magvolt a saját baráti köröm. Aztán 16 éves koromban jött a forduló pont. Ettől a nyártól kezdve osztom ketté az életem. A Luther elvesztése előtti, és a Luther utáni időszakra.
Ahonnan én jövök, ott nem létezik fájdalom,
Ahol most élek, a lélegzet is fáj nagyon.


Azon a nyáron egy kisebb folyó melletti szállodába mentünk nyaralni és Zane felvetette az ötletet, miszerint nem lenne rossz csónakázni egyet, amibe aztán az egész család részt akart venni. Persze nagy napon anyámnak fájt a feje apámnak pedig dolga akadt úgyhogy csak hárman indultunk neki. Amint beszálltunk a csónakunkba engem valami rossz érzés kerített hatalmába. Zane csak gúnyolódott, ahogy azt tőle megszokhattam, de kivételesen Luther sem vett komolyan. Aztán mikor felhősödni kezdett az ég és háborogni a folyó már nem csak én rettegtem. Luther próbálta egy helyben tartani a csónakot, de nem sikerült neki. Aztán… Az egyik pillanatban még ott volt mellettem a másikban viszont már el tűnt. Sokáig kiabáltunk utána a csónakból de nem hallottunk választ. Könyörögtem Zane-nek hogy ugorjon utána, keresse meg de túlzottan félt. Ekkor kellett először döntenem és nekem még saját magamnál is fontosabb volt Luther. Nem tudtam úszni de még is a bátyám után ugrottam. Gyorsan víz alá merültem és csak nagyon rövid időkre bírtam a felszínre jönni. Csak a kapálództam és Luther nevét kiabáltam, amíg el nem merültem, de ez után már nem tudtam felküzdeni magam. Éreztem hogy a hullámzó víz nekicsap valaminek, majd valami vöröset láttam a felszín felé szállni. Annyira még magamnál voltam hogy megértsem, valószínűleg vérzek.Ekkor már éreztem hogy meghalok, itt és most egyedül és senki nem fog megmenti ezek voltak a Luther elvesztése előtti életem utolsó percei. Aztán minden elsötétült.
-Dawni, kicsi! Élsz még? Dawni ébredj fel! Nem halhatsz meg!- Ezek voltak azok a szavak amit először hallottam. Zane könyörgött, és a hangja zokogásba fulladt. A 17 éves nagy, bátyám értem sírt. És én nem haltam meg. Aztán megtudtam hogy Luther elköltözött az élők sorából. Azóta érzek egyfajta űrt a szívemben. És még a csupavigyor Zane és komolyabb lett. Én mindennap sírtam és nem akartam enni. Azt hittem az lesz a legjobb ha én is meghalok.A szüleim ekkor írattak be minket a Trinity College-ba. Hogy mindketten új életet kezdjünk. Azóta egészen más szemmel nézem a világot. Félelmetes és gonosz helynek látom, ahol csak félelmetesek és gonoszok boldogulhatnak.

Szem szín: - barna
Haj szín: - barna
Kinézet:[/b Magas, vékony. Barna hajú és barna szemű. Tipikusan lerí róla a felsőbbrendűség. Elegánsan öltözködik, és mindig tökéletes a megjelenése.
[b]Tehetség:
Novellákat és verseket ír, zongorázik.
Jellem: -Általában higgadt és kedves, de elég hamar ki lehet hozni a béketűréséből, és olyankor, jaj annak, aki a közelében van. A hozzá közelállókkal mindig segítőkészen viselkedik, bárki bármikor elpanaszolhatja neki gondját, búját, baját; ő meghallgatja és kész tanácsot is adni. Szeret időnként egyedül kóborolni és elmélkedni. Ha rossz kedve van, olyankor előjön cinikus és szarkasztikus énje és nem kímél senkit. A szeretteiért az életét is feláldozná.
Titok: Irtózik a folyóktól, tengerektől de még az uszodáktól és a strandoktól is. Depressziós.
Vissza az elejére Go down
Josephine Faith
Admin
Josephine Faith


Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 04.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyVas. Jan. 17, 2010 2:02 pm

Elfogadva! Szép előtöri. Smile
Vissza az elejére Go down
https://trinitycollege.hungarianforum.com
Nathaniel Blackstoone

Nathaniel Blackstoone


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 23.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptySzomb. Jan. 23, 2010 1:42 pm

Név: - Nathaniel Blackstoone
Becenevév: - Nathan
Születési idő/hely: - New York 1989. 12. 20.
Nem: - férfi
Kor: - 17
Szexuális beállitottság: - Heteroszexuális
Család: Apja: James Blackstoone (elhunyt)
Anyja: Lucia Blackstoone (elhunyt)
Testvére: A bátyja John Felesége: Tyra ők a gyámjai.
Vagyon: - 3
Szak: - művészet

Előtörténet: A születésemkor nem történt semmi rendkívüli, nem volt hatalmas vihar, se égzengés, de még egy közönséges hóvihar sem. A hideg hópelyhek csak lassan hulltak az ég szürkeségéből és még különleges időpontban sem születtem csak este nyolckor. A szüleim örültek nekem és talán a bátyám is, igaz őt mindig is az ellenfelemnek tekintettem, de ez csak később lett rosszabb. Mondhatnám csodálatos gyerekkorom volt, de már akkor is csendesebb voltam a többieknél. Hogy ennek mi volt az oka azt én magam sem tudom de tény volt. Talán túl koraérett voltam. A lényeg az, hogy nem nagyon érdekeltek azok a dolgok, mint ahogy a korombelieket. Én már háromévesen mindenáron olvasni szerettem volna és négy éves koromra össze is jött, meg hát beszélni is elég hamar elkezdtem. Utána egyfolytában a könyveket bújtam és még inkább a saját kis világomba zárkóztam. Amikor kellett elkezdtem az iskolába járni már akkor is tudtam, hogy rajzban jó vagyok szintúgy festésben. Leginkább portrékat csináltam és ahogy egyre gyűltek a rajzok azok egyre jobbak lettek. A tanulmányaimat sem hanyagoltam el, de azok nem érdekeltek annyira mint a rajzolás és festés. Végül ez az idilli élet megváltozott mikor a bátyám hazaállított a menyasszonyával és én képes voltam Tyrába beleszeretni. Persze utána még inkább gyűlöltem a bátyámat, de nem tehettem semmit. Összeházasodtak. Nem szerettem hozzájuk menni, de amikor tizenhat éves lettem a szüleim meghaltak egy balesetben és azokat jelölték ki gyámjaimnak, akiket nem akartam. Ekkor változtam meg. Gúnyos lettem és csak úgy faltam a lányokat és ez a mai napig így van de a bátyám ezt nem tudta elviselni. Ezért beíratott a Trinity Collegeba ami igaz, hogy nekem jól jött hiszen imádok rajzolni, de szó szerint megszabadult tőlem... A következő nyári szünetre már nem mentem haza. Dolgozni kezdtem és ki tudtam venni egy lakást. Így már abban élek.


Szem szín: - sötétkék
Haj szín: - sötétbarna
Kinézet: Magas és izmos, igazi álompasi a jellemétől eltekintve. Népszerű a lányok körében és ezt ki is használja. Leginkább ingben és farmerben lehet látni és a sötét színeket részesíti előnyben.

Tehetség: - portré készítésben páratlan
Jellem: - Hűvös és gyakran gúnyos megjegyzéseket tesz. De amikor kell nagyon tud csábítani. Intelligens, de elhanyagolja a tanulást inkább a rajzolásnak és a festészetnek él, na és persze a szép lányoknak.
titka mindent titkol magáról.
Vissza az elejére Go down
Josephine Faith
Admin
Josephine Faith


Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2010. Jan. 04.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptySzomb. Jan. 23, 2010 1:43 pm

Elfogadva! Smile
Vissza az elejére Go down
https://trinitycollege.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek Empty

Vissza az elejére Go down
 
Új előtörténetek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trinity College :: Karakterek :: Karakteralkotás-
Ugrás: